Karısını Aldatan Adam Böyle Yakalandı!

İngiltere’de yaşayan ve eşini aldatan bir adam eşinin gizli mesajlaşmalarını bulduğunu ve bu mesajları daha önce kendisinin bizzat sildiğini söyleyerek Apple’dan tazminat talep etti.

“APPLE YÜZÜNDEN BOŞANDIK”

Yazışmalarını telefonundan silen adam, daha sonra eşinin bunu fark ettiğini ve evliliklerinin sona erdiğini söyledi. İngiliz adam, “Eğer eşim mesajları görmeseydi halen evli olabilirdik” dedi. Eşinin mesajları başka bir cihazdan gördüğünü söylerken Apple’ın silinen mesajlar konusunda şeffaflık sağlamadığını ve bu özelliğin çalışmadığını söyledi.

200 MİLYONLUK TAZMİNAT

İngiliz medyasına konuşan adam, “Eğer bir mesaj siliniyorsa bu her yerden silinmeli. Çok kötü oldu. Eşim için öğrenmesi çok fena oldu. Boşanma çok stresli bir süreç ve bütün aile dengelerini bozdu. Eğer Apple bana mesajın diğer platformlardan silindiğini söylese bu başımıza gelmezdi” dedi.

Öfkeli adam, Apple’ın mesaj silinince, “Bu mesaj bu cihazdan silindi” uyarısını yapması gerektiğini de vurguladı. Avukatlarla çalışmaya başlayan adam Apple’dan 5 milyon sterlin (yaklaşık 200 milyon TL) istediğini de söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir